haber oku
ads

MHP SULTANHİSAR’DA SEÇİME HAZIR

egenazhaber Ali Yapucuoğlu ~ 24 Temmuz 2013 ~ Genel, Manşetler

MHP Sultanhisar ilçe Başkanı Fazıl Törün 2014 Yılında yapılacak olan yerel seçimlere MHP Sultanhisar ilçe teşkilatı olarak hazır olduklarını bildirdi. Bununla ilgili olarak egenazhaber editörümüze açıklamalarda bulunan Törün..

MHP Sultanhisar İlçe teşkilatı olarak ilçe genelinde örgütlenme işlemlerimizi tamamladık. İlçe teşkilatı olarak 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler için Belediye Başkan adayı olacak arkadaşlarımıza belirlemeye çalışmaktayız. En kısa zamanda aday adaylarımızı belirleyerek seçim çalışmalarına ilçe, belde, Köy ve mahallelerde başlayarak partimizi Sultanhisar’da eskiden olduğu gibi tekrar üç Hilalli Bayrağı belediyeye burçlarına dikmek istiyoruz.

Partimize Belediye başkanı olacak adayları niçin seçmekte acele etmiyoruz, çünkü ölçümüz adaylarımızın halkın kabulleneceği, başarılı, kültürlü, tecrübeli ve teşkilatıyla barışık olmasını özen gösteriyoruz.

Şunu herkesin iyi bilmesi gerekir, Parti aleyhine çalışmış dik durmamış kuru yaprak misali rüzgar nereye estiyse o yöne gitmiş kişiler MHP’de Belediye başkan adaylığı için ne söz sahibi olabilirler nede aday olabilirler.

Her zaman başarıyı, vefayı ve samimiyeti ön planda tutmuş kişiler ancak MHP’de aday olabilirler. Milliyetçi Hareket Partisinde(MHP) Adaylar diğer partiler gibi Belediye Başkan Adayları sokak aralarında veya kahve köşelerinde değil Parti teşkilatı içersinde üyelerin geniş katılımıyla istişareler sonucunda belirlenir. Belirlemiş olduğumuz adayı Aydın İl Başkanlığına bildirerek il teşkilatının kabulünü aldıktan sonra Sultanhisar ilçemizin üyesi olan Milletvekilim izinde kabulü alınarak  genel merkezin onayına sunulur. Genel merkezin onayını alan adayımız İlçe teşkilatımız tarafından halka duyurulur.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

MHP Sultanhisar ilçe Başkanı Fazıl TÖRÜN

ads

Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın:


× bir = 3

Köşe Yazarları

SehrinazKeskin
Bir zamanlar bir ressam vardı. Muhakkak
yazar
HALİT TÜKENMEZ
4 Nisan 1997”de Ülkücü Hareketin Lideri
yazar
HALİT TÜKENMEZ
Malum Aydın Büyükşehir oldu,Bütünşehir o
yazar
SehrinazKeskin
İnsanlık tarihinde önemli bir yer tutan
yazar
SehrinazKeskin
Sevgili Okurlarım, Sıcak bir Ramazan
yazar
SehrinazKeskin
Sevgili okurlar, Şu mübarek günlerin
yazar
KARACA HASAN
IRAK TURKMENELİ KAN AĞLIYOR hükümet sade
yazar
nurullah aydin
Nurullah AYDIN 09 Haziran 2014-ANKARA
yazar
Mehmet KIZILASLAN
Hepinize sesleniyorum, Bayrak olayına ta
yazar
KARACA HASAN
ADAMIN CANI YANMIŞ BİR İŞ kazası sonucu
yazar