haber oku
ads

MHP SULTANHİSAR’DA SEÇİME HAZIR

egenazhaber Ali Yapucuoğlu ~ 24 Temmuz 2013 ~ Genel, Manşetler

MHP Sultanhisar ilçe Başkanı Fazıl Törün 2014 Yılında yapılacak olan yerel seçimlere MHP Sultanhisar ilçe teşkilatı olarak hazır olduklarını bildirdi. Bununla ilgili olarak egenazhaber editörümüze açıklamalarda bulunan Törün..

MHP Sultanhisar İlçe teşkilatı olarak ilçe genelinde örgütlenme işlemlerimizi tamamladık. İlçe teşkilatı olarak 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler için Belediye Başkan adayı olacak arkadaşlarımıza belirlemeye çalışmaktayız. En kısa zamanda aday adaylarımızı belirleyerek seçim çalışmalarına ilçe, belde, Köy ve mahallelerde başlayarak partimizi Sultanhisar’da eskiden olduğu gibi tekrar üç Hilalli Bayrağı belediyeye burçlarına dikmek istiyoruz.

Partimize Belediye başkanı olacak adayları niçin seçmekte acele etmiyoruz, çünkü ölçümüz adaylarımızın halkın kabulleneceği, başarılı, kültürlü, tecrübeli ve teşkilatıyla barışık olmasını özen gösteriyoruz.

Şunu herkesin iyi bilmesi gerekir, Parti aleyhine çalışmış dik durmamış kuru yaprak misali rüzgar nereye estiyse o yöne gitmiş kişiler MHP’de Belediye başkan adaylığı için ne söz sahibi olabilirler nede aday olabilirler.

Her zaman başarıyı, vefayı ve samimiyeti ön planda tutmuş kişiler ancak MHP’de aday olabilirler. Milliyetçi Hareket Partisinde(MHP) Adaylar diğer partiler gibi Belediye Başkan Adayları sokak aralarında veya kahve köşelerinde değil Parti teşkilatı içersinde üyelerin geniş katılımıyla istişareler sonucunda belirlenir. Belirlemiş olduğumuz adayı Aydın İl Başkanlığına bildirerek il teşkilatının kabulünü aldıktan sonra Sultanhisar ilçemizin üyesi olan Milletvekilim izinde kabulü alınarak  genel merkezin onayına sunulur. Genel merkezin onayını alan adayımız İlçe teşkilatımız tarafından halka duyurulur.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

MHP Sultanhisar ilçe Başkanı Fazıl TÖRÜN

ads

Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın:


− 7 = sıfır

Köşe Yazarları

nurullah aydin
Nurullah AYDIN 17 Nisan 2014-ANKARA
yazar
HALİL KARAKAYA
Her siyasi parti seçim sonuçlarından zaf
yazar
nurullah aydin
Nurullah AYDIN 14 Nisan 2014-ANKARA
yazar
SehrinazKeskin
ŞEHRİNAZ KESKİN Sevgili dostlarım, he
yazar
HABİB YALÇIN
Habib Yalçın Korkaklar zafer kazanama
yazar
nurullah aydin
Nurullah AYDIN 11 Nisan 2014-ANKARA
yazar
SABAHAT KÖKSAL
Ümidini kaybetmiş bir insanın, başka kay
yazar
Mehmet KIZILASLAN
Bir çoklarımızın zoruna gidiyor seçim so
yazar
nurullah aydin
Nurullah AYDIN 7 Nisan 2014-ANKARA
yazar
Rabia Pirgaip
Bir yerel seçim faslıda olmuş bitmiş old
yazar
HALİL KARAKAYA
 Bidon kafalı, Göbeğini kaşıyan adaml
yazar
nurullah aydin
Nurullah AYDIN 2 Nisan 2014-ANKARA
yazar